EN GÜZEL ANILARIM~

    Güzel anılar,güzel dostluklar ve daha nice güzellikler… Biriktirdim. En güzel şekilde. Bazen mutluluk, bazen yorgunluk ve bazen de kırgınlıklar paylaştık. Her biri ince ince işlendi yüreğime. Kimi zaman paylaşmak istemedim kırgınlıklarımı, kırılmasınlar diye sırf. Yorulmasınlar diye yansıtmadım yorgunluğumu. Ve çabuk bıkmasınlar istedim benden ki bundandı tüm bunları saklamam. Belki yanlış belki doğru… Hiçbir yere gitmesinler, hep var olsunlar istiyorum. Neden bu denli bağlandığımı merak edenlere birkaç cümleyle izah etmeye çalışayım. 
     Öyle ki çoğu kere kirlenmiş olarak nitelendirilen şu ” yalan ” dünyada samimiyetlerini ‘ta şuramda’ ( kalbimde, gönlümde, herbir zerremde aslında ) hissettiğim kişiler onlar. Bir an dost, bir an kardeş, bir an abla, bir an sırdaş, bir an yoldaş ( ki keşke refik oldukları gibi birlikte bir tarik’e de çıkabilseydik ) Ve çoğunlukta “hepsini birden” yine ta şuramda hissettiklerim. Güzel insanlar, güzel yürekler… Her birinin yeri çok farklı benim için. Çok kıymetli…
    Kimi dünyaları sığdırıyor mektubuna, kimi yanıma kadar geliyor gönderdikleriyle. 
    Böyle güzel böyle içten bir şey. Nasıl anlatılır bilmem ki…
    Hepsine kocaman sevgilerimi gönderiyorum buradan. Var olsunlar. Hayırla geldiler, hayırlar güzellikler getirdiler. Rabbim muhabbetimizi artırsın inşaAllah.
 Gelelim bu yazın mektuplarına – kartpostallarına 🙂 
                                                        GÖNDERDİKLERİM 

MALEZYA yolcusu;

 GÜNEY KORE yolcuları;

 GEBZE yolcusu;

 İKİNCİ Bİ MALEZYA yolcusu;

 ELAZIĞ yolcuları;

Bu da İSTANBUL yolcusuydu;

GELENLER
ELAZIĞ’dan;
İSTANBUL’dan

Bu da Sevgili Heybemdekihuzur tarafından “Kartpostallaşma etkinliği” çerçevesinde bana gelen kartpostal;

Ve bu da çok kıymetli Deniz ablamdan ( Bize Her Yer Okul ) gelen dünyalar güzeli kart. Aslında bu kart onun vesilesiyle dört güzel kalbin benim için seçip gönderdiği bir kart. Deniz abla umarım alınmazsın böyle yazıyorum diye 🙁 Kısaca şunu söyleyeceğim, aldığım en güzel, en değerli kartpostal ve bayram kartıydı. Üzerindeki notu okurken gözlerimin dolduğunu da itiraf etmeliyim. Zira ne kadar kıymetli olduğunu ifade edecek bir kelime bulamıyorum. 

Benim güzel anılarıma okuyarak ve görerek şahit olduğunuz için teşekkür ederim 🙂 Umarım daha nicelerini burada paylaşmak nasip olur.  Sevgiyle ve huzurla kalın…