Yeniden Başlamalı

Bir şeyler üretmek istiyorum, hayatıma yenilik katmak, farklı şeyler denemek… Bu blog da benim için üretmenin, yeni anılara sahip olmanın ve deneyebileceğim yeni şeylerin kapılarını aralıyor. Tüm bunlar için ilk basamak gibi.

Sizlerle nice güzellik paylaşmak ve sizlerin anılarına dokunmak istiyorum. Ördüğüm bir broşun tarifi ile yüzünüzde tebessüm olmak, yanınızda gezmek… Tarif edilemez bir güzellik bu.

Esasen iki tarif paylaşmıştım sizlerle ancak site ile alakalı bir aksilik olduğu için silindiler. Yeniden yazmaya ve yenilerini oluşturmaya başladım.

Neydi, “Yeniden Başlamalı”

Her ne olursa olsun yılmadan yorulmadan yeniden, bir daha deneyerek başlamalı. Nereden başlayacağımızın bi önemi yok. Önemli olan başlamak. Adım atmak…

Ben de yeni bir şeyler denemek, vaktimi bereketlendirmek, güzel şeylere vesile olmak niyetiyle daha önce yapmadığım şeyler yaparak başladım bu yolculuğa. Silinen yazımda da bahsini etmiştim. Madem artık yok, şimdi yeniden bahsedeyim;

Çocuklar yararına bi workshop/atolye çalışması düzenledik. Gülüşü cennet çocuklar için ördük. Benim için çok kıymetli bir çalışmaydı. Vesile olan, yanımda olup desteğini esirgemeyen dostlarıma çokça teşekkür, nasip eden Rabbe hamd-ü senalar. Belki yeni bir yazıda yeniden uzunca bahsederim size de.

Velhasıl, yeniden başlamak nefis bir duygu. Yeni bir şeyler denemek, heybemize yeni anılar eklemek. Nefis!

Yeniden başlamalarımız hep hayr üzere olsun.

İçimize umut tohumları ekecek bir güzel şarkı;

Sevgiyle kal cânım okur.